  • WSF452740R10JKEB
WSF452740R10JKEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF452740R10JKEB
HK JDW NO:
866-WSF452740R10JKEB
Description:
Metal Film, 40.1Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF452740R10JKEB
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    40.1Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W