  • WSF452740K20DKEA
WSF452740K20DKEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF452740K20DKEA
HK JDW NO:
866-WSF452740K20DKEA
Description:
Metal Film, 40.2kOhm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF452740K20DKEA
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    40.2kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W