  • WSF4527401R0FHEA
WSF4527401R0FHEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF4527401R0FHEA
HK JDW NO:
866-WSF4527401R0FHEA
Description:
Metal Film, 401Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF4527401R0FHEA
    4527
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    401Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W