  • WSF45273K920FKTA
WSF45273K920FKTA
advertisement
Manufacturer No:
WSF45273K920FKTA
HK JDW NO:
866-WSF45273K920FKTA
Description:
Metal Film, 3.92kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF45273K920FKTA
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Package / Case
    4527
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    3.92kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W