  • WSF45273K900JKTA
WSF45273K900JKTA
advertisement
Manufacturer No:
WSF45273K900JKTA
HK JDW NO:
866-WSF45273K900JKTA
Description:
Metal Film, 3.9kOhm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF45273K900JKTA
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Package / Case
    4527
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    3.9kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W