  • WSF45273K570FEEK
WSF45273K570FEEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF45273K570FEEK
HK JDW NO:
866-WSF45273K570FEEK
Step5Bar-code shipping tag
WSF45273K570FEEK
    4527
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    3.57kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W