  • WSF45273K240DKEK
WSF45273K240DKEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF45273K240DKEK
HK JDW NO:
866-WSF45273K240DKEK
Description:
Metal Film, 3.24kOhm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF45273K240DKEK
    4527
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    3.24kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W