  • WSF452735K70JKEB
WSF452735K70JKEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF452735K70JKEB
HK JDW NO:
866-WSF452735K70JKEB
Description:
Metal Film, 35.7kOhm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF452735K70JKEB
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    35.7kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W