  • WSF452734K00JKEK
WSF452734K00JKEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF452734K00JKEK
HK JDW NO:
866-WSF452734K00JKEK
Package:
4527
Datasheet:
Description:
Metal Film, 34kOhm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF452734K00JKEK
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    34kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W