  • WSF452733K20FKEB
WSF452733K20FKEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF452733K20FKEB
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-WSF452733K20FKEB
Package:
4527
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
WSF452733K20FKEB
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Package / Case
    4527
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    33.2kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Composition
    Metal Film
  • Power Rating
    2W