  • WSF45272K670FEEK
WSF45272K670FEEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF45272K670FEEK
HK JDW NO:
866-WSF45272K670FEEK
Description:
Metal Film, 2.67kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF45272K670FEEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    2.67kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W