  • WSF452724R00DHEA
WSF452724R00DHEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF452724R00DHEA
HK JDW NO:
866-WSF452724R00DHEA
Description:
Metal Film, 24Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF452724R00DHEA
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    24Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W