  • WSF452723R70JKEB
WSF452723R70JKEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF452723R70JKEB
HK JDW NO:
866-WSF452723R70JKEB
Step5Bar-code shipping tag
WSF452723R70JKEB
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    23.7Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W