  • WSF452722K60FHEB
WSF452722K60FHEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF452722K60FHEB
HK JDW NO:
866-WSF452722K60FHEB
Description:
Metal Film, 22.6kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF452722K60FHEB
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    22.6kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W