  • WSF452720K50DHEA
WSF452720K50DHEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF452720K50DHEA
HK JDW NO:
866-WSF452720K50DHEA
Description:
Metal Film, 20.5kOhm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF452720K50DHEA
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    20.5kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Tolerance
    0.5%