  • WSF45271K470JKEA
WSF45271K470JKEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF45271K470JKEA
HK JDW NO:
866-WSF45271K470JKEA
Description:
Metal Film, 1.47kOhm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF45271K470JKEA
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    1.47kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W