  • WSF45271K370FKEB
WSF45271K370FKEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF45271K370FKEB
HK JDW NO:
866-WSF45271K370FKEB
Step5Bar-code shipping tag
WSF45271K370FKEB
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    1.37kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W