  • WSF452715R00FHEK
WSF452715R00FHEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF452715R00FHEK
HK JDW NO:
866-WSF452715R00FHEK
Description:
Metal Film, 15Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF452715R00FHEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    15Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W