  • WSF452715K00DHEB
WSF452715K00DHEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF452715K00DHEB
HK JDW NO:
866-WSF452715K00DHEB
Step5Bar-code shipping tag
WSF452715K00DHEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    15kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W