  • WSF4527158R0JKEK
WSF4527158R0JKEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF4527158R0JKEK
HK JDW NO:
866-WSF4527158R0JKEK
Step5Bar-code shipping tag
WSF4527158R0JKEK
  • Power Rating
    2W
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    158Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C