  • WSF452714R70DEEA
WSF452714R70DEEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF452714R70DEEA
HK JDW NO:
866-WSF452714R70DEEA
Description:
Metal Film, 14.7Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF452714R70DEEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    14.7Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W