  • WSF4527140R0FKEB
WSF4527140R0FKEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF4527140R0FKEB
HK JDW NO:
866-WSF4527140R0FKEB
Description:
Metal Film, 140Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF4527140R0FKEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    140Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W