  • WSF452712R10DHEA
WSF452712R10DHEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF452712R10DHEA
HK JDW NO:
866-WSF452712R10DHEA
Description:
Metal Film, 12.1Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF452712R10DHEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    12.1Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W