  • WSF25159K880FKEA
WSF25159K880FKEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF25159K880FKEA
HK JDW NO:
866-WSF25159K880FKEA
Description:
Metal Film, 9.88kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF25159K880FKEA
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    9.88kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W