  • WSF25159K880DHEA
WSF25159K880DHEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF25159K880DHEA
HK JDW NO:
866-WSF25159K880DHEA
Description:
Metal Film, 9.88kOhm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF25159K880DHEA
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    9.88kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W