  • WSF25159K090DHEA
WSF25159K090DHEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF25159K090DHEA
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-WSF25159K090DHEA
Package:
2515
Datasheet:
Description:
Metal Film, 9.09kOhm, 0.5%,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
WSF25159K090DHEA
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Package / Case
    2515
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    9.09kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Composition
    Metal Film
  • Power Rating
    1W