  • WSF251582R50FKEB
WSF251582R50FKEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF251582R50FKEB
HK JDW NO:
866-WSF251582R50FKEB
Step5Bar-code shipping tag
WSF251582R50FKEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    82.5Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W