  • WSF25157K150JKEB
WSF25157K150JKEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF25157K150JKEB
HK JDW NO:
866-WSF25157K150JKEB
Package:
2515
Datasheet:
Description:
Metal Film, 7.15kOhm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF25157K150JKEB
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    7.15kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W