  • WSF25156K600DEEK
WSF25156K600DEEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF25156K600DEEK
HK JDW NO:
866-WSF25156K600DEEK
Step5Bar-code shipping tag
WSF25156K600DEEK
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    6.6kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W