  • WSF25156K400FEEB
WSF25156K400FEEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF25156K400FEEB
HK JDW NO:
866-WSF25156K400FEEB
Package:
2515
Datasheet:
Description:
Metal Film, 6.4kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF25156K400FEEB
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    6.4kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W