  • WSF25155K600FEEB
WSF25155K600FEEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF25155K600FEEB
HK JDW NO:
866-WSF25155K600FEEB
Description:
Metal Film, 5.6kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF25155K600FEEB
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    5.6kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W