  • WSF25155K110FKEA
WSF25155K110FKEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF25155K110FKEA
HK JDW NO:
866-WSF25155K110FKEA
Description:
Metal Film, 5.11kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF25155K110FKEA
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    5.11kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W