  • WSF25154K640DEEA
WSF25154K640DEEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF25154K640DEEA
HK JDW NO:
866-WSF25154K640DEEA
Description:
Metal Film, 4.64kOhm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF25154K640DEEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    4.64kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W