  • WSF2515499R0DEEK
WSF2515499R0DEEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF2515499R0DEEK
HK JDW NO:
866-WSF2515499R0DEEK
Description:
Metal Film, 499Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF2515499R0DEEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    499Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W