  • WSF251545R30JKEA
WSF251545R30JKEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF251545R30JKEA
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-WSF251545R30JKEA
Package:
2515
Datasheet:
Description:
Metal Film, 45.3Ohm, 5%,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
WSF251545R30JKEA
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Package / Case
    2515
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    45.3Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Composition
    Metal Film
  • Power Rating
    1W