  • WSF2515402R0DEEK
WSF2515402R0DEEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF2515402R0DEEK
HK JDW NO:
866-WSF2515402R0DEEK
Step5Bar-code shipping tag
WSF2515402R0DEEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    402Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W