  • WSF251534R00DKEA
WSF251534R00DKEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF251534R00DKEA
HK JDW NO:
866-WSF251534R00DKEA
Step5Bar-code shipping tag
WSF251534R00DKEA
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    34Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W