  • WSF251533R00FKEB
WSF251533R00FKEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF251533R00FKEB
HK JDW NO:
866-WSF251533R00FKEB
Step5Bar-code shipping tag
WSF251533R00FKEB
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    33Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W