  • WSF2515316R0DEEB
WSF2515316R0DEEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF2515316R0DEEB
HK JDW NO:
866-WSF2515316R0DEEB
Step5Bar-code shipping tag
WSF2515316R0DEEB
  • Resistance
    316Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C