  • WSF251530R10FKTB
WSF251530R10FKTB
advertisement
Manufacturer No:
WSF251530R10FKTB
HK JDW NO:
866-WSF251530R10FKTB
Description:
Metal Film, 30.1Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF251530R10FKTB
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    30.1Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W