  • WSF25152K670FHEK
WSF25152K670FHEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF25152K670FHEK
HK JDW NO:
866-WSF25152K670FHEK
Description:
Metal Film, 2.67kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF25152K670FHEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    2.67kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W