  • WSF25152K670DKEB
WSF25152K670DKEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF25152K670DKEB
HK JDW NO:
866-WSF25152K670DKEB
Description:
Metal Film, 2.67kOhm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF25152K670DKEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    2.67kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W