  • WSF251524R70DHEB
WSF251524R70DHEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF251524R70DHEB
HK JDW NO:
866-WSF251524R70DHEB
Description:
Metal Film, 24.7Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF251524R70DHEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    24.7Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W