  • WSF251522R60FEEB
WSF251522R60FEEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF251522R60FEEB
HK JDW NO:
866-WSF251522R60FEEB
Step5Bar-code shipping tag
WSF251522R60FEEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    22.6Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W