  • WSF251522R30DKEA
WSF251522R30DKEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF251522R30DKEA
HK JDW NO:
866-WSF251522R30DKEA
Package:
2515
Datasheet:
Description:
Metal Film, 22.3Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF251522R30DKEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    22.3Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W