  • WSF251521R20DEEB
WSF251521R20DEEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF251521R20DEEB
HK JDW NO:
866-WSF251521R20DEEB
Package:
2515
Datasheet:
Description:
Metal Film, 21.2Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF251521R20DEEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    21.2Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W