  • WSF25151K580FEEB
WSF25151K580FEEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF25151K580FEEB
HK JDW NO:
866-WSF25151K580FEEB
Step5Bar-code shipping tag
WSF25151K580FEEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    1.58kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W