  • WSF25151K180DHEK
WSF25151K180DHEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF25151K180DHEK
HK JDW NO:
866-WSF25151K180DHEK
Package:
2515
Datasheet:
Description:
Metal Film, 1.18kOhm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF25151K180DHEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    1.18kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W