  • WSF2515187R0FEEA
WSF2515187R0FEEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF2515187R0FEEA
HK JDW NO:
866-WSF2515187R0FEEA
Description:
Metal Film, 187Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF2515187R0FEEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    187Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W