  • WSF251516R90DHEB
WSF251516R90DHEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF251516R90DHEB
HK JDW NO:
866-WSF251516R90DHEB
Description:
Metal Film, 16.9Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF251516R90DHEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    16.9Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W